KTV Šaldymo įranga Plius

0

Apsauginės žaliuzės padės pasislėpti nuo saulės spindulių

Dažnai yra susiduriama su situacija, kai į namus patenka per daug šviesos, vargina intensyvūs saulės spinduliai, kurie ne tik trukdo naudotis elektroniniais prietaisais (dirbti kompiuteriu ar žiūrėti televizorių), bet ir vargina akis. Susidoroti su šia situacija gali padėti specialūs roletai, užuolaidos. Tačiau geriausiai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuzės. Pastaruoju metu tai itin populiarus variantas tiek biuruose, tiek ir namuose.

Apsauginių žaliuzių gamybai naudojama speciali medžiaga. Audinys atspindi daugiau nei 80 % infraraudonųjų spindulių, todėl yra sukuriama ideali terpė patalpoje, kuri nėra persmelkta saulės šviesos. Apsauginės žaliuzės yra mėgstamos, nes namuose atrodo gana elegantiškai, o spalvų pasirinkimo įvairovė leidžia jas nesunkiai priderinti prie bet kurio interjero. Žinoma, romanetės ar užuolaidos būtų puošnesnis variantas, pavyzdžiui, svetainėje. Vis dėl to jei tai darbo kambarys – jos idealiai tinka tiek stilistiškai, tiek ir funkciškai.

Be to, kad šios langų uždangos puikiai sulaiko saulės spindulius – jos dar ir užkerta kelią susidaryti saulės šviesos atspindžiams ant kompiuterio ar televizoriaus ekranų. Todėl saulei pakilus nereikia nervintis, kad per jos atspindžius nieko negalite matyti ekrane. Nors šios vertikalios žaliuzės atrodo gana statiškas variantas, tačiau jos tinka ir trikampiams langams, todėl jei turite netradicinių išmatavimų ar formų langus – tai nesudaro problemų norimoje patalpoje pritaikyti šias žaliuzes.

Žmonės mėgsta apsaugines žaliuzes, nes jų priežiūra gana paprasta. Lygiai toks pats paprastas yra ir valdymas. Yra net trys valdymo būdai, todėl kiekvienas pasirenka sau patogiausią – virvele, rankenėle ar automatizuotas – elektrinis valdymas. Kadangi žaliuzės gali suktis 360 laipsnių kampu visada galite sureguliuoti langų uždangas pagal savo poreikius. Visiškai pasislėpti nuo šviesos arba padaryti mažus tarpelius bei iš patalpos pusės matyti vaizdą lauke.

Jeigu savo namuose ar darbo vietoje ieškote efektyvaus sprendimo, kuris ne tik sumažina vidaus kondicionavimo išlaidas, bet ir puikiai susidoroja su intensyvia spinduliuote – tada apsauginės žaliuzės yra puikus pasirinkimas. Išbandykite ir mėgaukitės šių žaliuzių teikiamais privalumais.

0

Kaip nesuklysti renkantis šaldytuvą?

saldytuvaiŠaldytuvai yra visų namuose, jų durys varstomos nuo ryto iki vidurnakčio. Dažnai žadame ant šaldytuvo durų pakabinti spyną, bet pažadai ir lieka pažadais. Vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, yra matmenys – kiek galite skirti vietos šaldytuvui savo virtuvėje. Prieš renkantis geriausia išsimatuoti planuojamos ertmės parametrus – pagal tai derinsite savo šaldytuvo dydį, aukštį, plotį. Tai lemia ne tik virtuvės išplanavimas, bet ir tai, kiek žmonių gyvena name ar bute – natūralu, kad keturių asmenų šeimai reikės didesnio šaldytuvo. Energetiniai taupymo rodikliai-jie skirstomi į klases ir žymimi raidėmis.

Šaldytuvai A klasės reiškia aukščiausią energetinį efektyvumą, einant abėcėle tolyn, iki pat G raidės, efektyvumas mažėja. Tiesa, gamintojai ir, natūralu, pardavėjai, stengiasi šiais laikais pateikti A klasės produktus. Ši klasė skirstoma į dar tris kategorijas – A+, A++ ir A+++. „Skirtumas tarp klasių būtų toks: standartiškai A++ apie 20 % efektyvesnė nei A, A+++ už pirmąją efektyvesnė dar 30 %. Tiesa, reikia iš karto pažymėti, kad du šaldytuvai, kurie turi A++ kategoriją, tačiau, tarkime, skiriasi aukščiu ir tūriu, nesunaudos vienodai energijos. Tarkime, 500 l talpos A+ klasės šaldytuvas, sunaudos 350 kW, o šaldytuvas, kurio tūris 150 l jis sunaudos tarkim, 130 kW, nors klasė ta pati. Tas pats galioja ir lyginant tarp skirtingų klasių šaldytuvus – tai irgi priklauso nuo tūrio.

Šaldytuvo skleidžiamas triukšmas irgi yra aktualus kriterijus, ypač vieno kambario butuose, kur virtuvė  jungiasi su kambariu. Tokioje patalpoje, nors ir galima priprasti, tačiau gali būti sunkiau užmigti. Kokybiškų šaldytuvų triukšmo lygis yra 35-36 decibelai, 39 db riba taip pat yra pakankamai normali. Šaldytuvų gamintojai šiuos prietaisus gamina vis tylesnius, anksčiau jų triukšmingumas siekdavo ir 48 db, dar ir dabar egzistuoja 44 db garsą skleidžiantys šaldytuvai.

Standartiniame šaldytuve temperatūra yra aukštesnė, jis turi automatinę atitirpinimo funkciją.  Šaldiklyje žemesnė, jis padengtas šerkšnu. Tokius šaldytuvus laikas nuo laiko patariama išjungti ir atitirpinti kas 3-6 mėnesius. Šaldiklis yra bešerkšnis, o likęs šaldytuvas šaldomas standartine šaldymo sistema. Veikia automatinis atitirpinimas – šaldytuvai atšąla, rasoja galinė sienelė, susidaręs vandens kondensatas subėga žemyn. Tiek šaldytuvo vidus, tiek šaldiklis yra bešerkšniai.

Iš šaldiklio ortakiais paduodamas šaltas oras į šaldiklį ir šaldytuvą, nesusidaro šerkšnas ant šaldiklio ir šaldytuvo vidaus sienelių. Juos paprasčiau prižiūrėti, nes nebereikia atitirpinti šaldiklio. Tai efektyviausias būdas mažinant bakterijų dauginimąsi. Tikrai pravarti šaldytuvo funkcija –nulinė zona. Tai uždara šaldytuvo talpa, kurioje galima reguliuoti šaldymo temperatūrą, priklausomai nuo produkto, nuo maždaug -7 iki + 4. Joje galite laikyti įvairius produktus. Temperatūrai siekiant nulį ar minusinius dydžius nesidaugina bakterijos.