Natūralaus kuro technologijos

Published by: 0

gėlė tarp medžio atplaišų

Namams parinkti sprendimai turi būti ne tik praktiški, bet ir išnaudoti naujausias technologijas, taip suteikiant geriausius pasirinkimus asmenims. Vienas dažniausiai pasitaikančių klausimų, sulaukiančių vis įvairesnių komentarų yra tinkamas namų šildymas. Koks sprendimas geriausias?

Norėdami išsiaiškinti atsakymus į šiuos klausimus, nusprendėme pasiklausti specialistų: Kuro-granules.lt atstovų, dirbančių su natūraliomis kuro rūšimis. Mums buvo svarbu, kad produktas suderintų ne tik natūralumą, bet ir naujausias technologijas. Nors tai kartais, atrodo, eina priešpriešomis, atstovai patikino, kad viskas – nuo gamybos iki kūrenimo – naudoja naujausius galimus sprendimus, užtikrinančius patogumą gyvenantiems namuose.

Gali kilti klausimas, kaip natūraliosios kuro granulės pritaikomos prie šiuolaikinių technologijų. Jas gaminant yra naudojamos įvairios medžio atliekos (pjuvenos). Jos yra susmulkinamos iki reikiamo vienodo dydžio, kurį vėliau galima lengviau presuoti. Susmulkintos pjuvenos yra sukraunamos džiovyklėse, kurios naudodamos didelį išsukimo greitį išsausina medį. Tik tada yra panaudojamas aukštos kokybės presas, suspaudžiantis pjuvenas į tūteles, kurias matote pakuotėse. Jei ketinate savo būstą šildyti visą žiemos sezoną, gali prireikti ir iki 4 tonų granulių.

Norint, kad granulės pavirstų jaučiama šiluma, turi būti pasirinkta profesionali krosnelė. Priklausomai nuo poreikio, šios krosnelės ne tik gali palaikyti tokią pačią temperatūrą kambaryje (jeigu yra sujungta su termostatu), tačiau ir galima nustatyti, kad jos įsijungtų pačios. Pasirinkus šį sprendimą, galėsite būti tikri, kad parvažiuosite į jau šiltus namus. Krosnelė taip pat granules turėtų paduoti iš viršaus, nes taip būsite užtikrinti, kad visas kuras buvo panaudotas šildymui.

Žinoma, kad kuro granulės turėtų geriausią efektą, ir namai turi būti tinkamai paruošti. Daugiausia jomis gali pasinaudoti išmanieji namai, kurie ne tik turi sujungtus termostatus, bet ir gali reguliuoti langų uždengimus pagal saulės kiekį ir temperatūrą lauke. Norėdami, kad namuose būtų šilta, pasirūpinkite, kad nebūtų jokių šilumos tiltelių, sienos būtų tinkamai apšiltintos.

Granules pravartu rinktis tiems, kurie nori natūralaus ir technologijas naudojančio sprendimo. Šiuo kuru lengvai galėsite sušildyti savo namus. Žinoma, jei nesate tikri dėl granulių kokybės, visuomet teiraukitės savo tiekėjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *